Příjemnou podívanou.

Přehrávač 251 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Futurama: 5x10

Krabice do neznáma

Profesor Farnsworth vynalezne něco tak hrozného, že se toho musí zbavit tak, že to hodí do Slunce. Celá posádka je zvědavá, co se v té krabici skrývá. Profesor pověří Leelu, protože té jediné zjevně věří. Fry a Bender se snaží Leelu tuto krabici ukrást. Leela je ovšem přechytračí tím, že jim podstrčí krabici s Vánočními ozdobami. Jenže Leela začne být taky dost zvědavá a tak si hodí mincí o to, jestli se do ní má podívat. Padne jí, ať se do ní podívá. A tak se do ní podívá. Jenže ta krabice je prázdná. Podívá se do ní líp a spadne do ní. Je v ní paralelní vesmír a v něm je všechno téměř stejné jak v tom normálním, až na “pár” detailů.

Všichni členové Planet Express v paralelním vesmíru mají odlišné barvy vlasů, oblečení a někdy i naprosto opačné osudy. Leela v paralelním vesmíru se třeba rozhodla, že to s Fryem zkusí. A taky si hodila mincí, jenže ji padlo, ať se do krabice nedívá.

Paralelní Leela přivede ostatní členy Planet Express do paralelního vesmíru. Profesoři se shodnou na tom, že oba stvořili krabici s vesmírem. Pak se praví členové Planet Express seznámí s paralelními členy Planet Express. Pak si profesor, ten skutečný, vzpomene, že poslal Hermese, aby tu krabici hodil do Slunce. Musí ho tedy zastavit.

Paralelní profesor schoval krabici se skutečným vesmírem do obřího akvária, do mušle, jenže ji někdo ukradl – paralelní a skutečný Zoidberg. Musí tedy vyrobit další krabici s jejich vesmírem. Jenže je jich trochu víc. Pak se objeví Zoidbergové s krabicí a rozsypou ty ostatní krabice. A tak je všechny musí projít. Všechny projdou a profesor zastaví Hermese.

Všichni si vlezou do své krabice a pak si je vymění. A tak má každý vesmír krabici s vlastním vesmírem. Leela a Fry se rozhodnou, že si spolu vyjdou. Profesor vysvětlí, že na krabici musí dávat pozor a hýčkat ji. Fry si na krabici sedne.

Futurama: 5×10
Jun. 08, 2003