Loading...

Přehrávač 132 Zhlédnutí

  • CZ/DAB

Futurama: 5x11

Tři sta babek

Tým Zappa Brannigana porazí planetu pavouků a získá od nich spoustu drahocenných věcí. Prezident Země Richard Nixon se rozhodl vyplatit daňovým poplatníkům část peněz z daní – 300 dolarů. Každý se rozhoduje, jak s penězi naložit. Amy vnukne Fryovi nápad – ať ty peníze utratí za 100 šálků kafe. Zapp pozve Leelu a ty její podivné kolegy na oslavu jeho úspěchu.

Kiff utratil ty peníze za létající šlapadlo pro něj a Amy. A taky ji koupil hodinky, na kterých je on a Amy, jenže ty hodinky spadnou do nádrže s velrybou a Kiff je kvůli tomu smutný. Amy si koupila tetování. Profesor se chce cítit o něco mladší, a tak si koupí půl kila kmenových buněk na omlazení. Bendera nadchne doutník zabalený v kousku Ústavy spojených států, ale peníze mu na to nestačí. Proto si koupí sadu na krádeže a v noci se chce vloupat do prodejny a onen doutník si ukrást. Hermes chce strávit čas se synem a tak koupí chodící klády z bambusu. Jenže jeho syn nemá zájem.

Profesor díky kmenovým buňkám omládne o “pár let” a najde si holku. Zoidberg se chce stát boháčem – nejdřív si chce pořídit drahokamy, potom se chce najíst v nóbl restauraci u Elzara. Bender se vloupává pro doutník zabalený v ústavě a myslí si, že to bude bez následků, jenže u policie to spustí alarm. Fry je z toho kafe úplně zničený, ale pije dál. Bender si chce nechat doutník na nějakou zvláštní příležitost.

Druhý den se Kiff snaží získat ty hodinky z nádrže. Je tam i Leela, která se snaží pomoct, ale bezvýsledně. Fry si tam dopřává další kafe. Když se velryba pozvrací, Kiff najde hodinky.

A pořádá se oslava Zappova úspěchu. Zoidberg si chce koupit jeden z obrazů, jenže na to nemá. Fry si dává kafe číslo 99. Kiff je ve vězení kvůli tomu, že je celý od vzácné velrybí placenty. Pak ho pustí a z trochy té placenty udělá Amy parfém. Profesor si užívá se svou holkou, jenže zrovna vyprchá účinek kmenových buněk. Jenže ta holka je taky použila, ale proto, aby nebyla tak tlustá. I přesto se dále chtějí.

Bender si zapálí doutník zabalený v ústavě, protože je vhodná příležitost. Jenže Hermes na svých bambusových chůdách srazí Bendera a doutník zapálí celou místnost. Fry si dá stý šálek kafe a všechno kolem něj se zpomalí. Zachrání všechny lidi a vynese je ven. Všichni ho viděli jen jako šmouhu.

Zoidberg přijde na to, jak správně naložit se svými penězi – zaplatí bezdomovcům (svým přátelům) hostinu. Přidají se i ostatní a Bendera potom zatkne policie.

Futurama: 5×11
Jun. 15, 2003