Futurama: 6×1: x

Tato epizoda navazuje na konec čtvrtého filmu Futuramy Into the Wild Green Yonder.

Fry jde za profesorem a dozví se, že ty silné popáleniny, která má na těle, byly způsobeny spadnutím lodi Planet Express na zem. Ostatní členové Planet Express dopadli trošku jinak – zbyli z nich jen kostry. Profesor se uchránil pomocí ochranné koule, ostatním zachránila jen hlavu, protože profesor měl ochrannou kouli větší, měl tam totiž i klimatizaci.

Profesor pomocí kmenových buněk zachrání i ostatní. Benderovi ale selže napájení a profesor ho zachrání pomocí jednoho ze svých vynálezů zkázy. Má to ale jeden háček – Bender musí pořád pařit. Protože pokud na jedinou milisekundu přestane, tak exploduje. Ze začátku ho to baví, ale později ho to bavit přestane.

Všichni jsou tedy zpět! Kromě Leely, na kterou profesorova metoda nezabrala. Pokusí se ji ještě párkrát oživit, ale bezvýsledně. Fry je z toho tak zničen, že si postaví robota Leelu a profesor do robota nahraje Leelinu osobnost z kamerových záznamů Planet Express. Fry je šťastný o trochu víc.

Později všichni jedou pohřbít Leelu na planetu, kde žijí kyklofágové – požírači kyklopů. Benderovo plamenné říhnutí pravou Leelu pak oživí, ale taky probudí jednoho kyklofága, který se svým jazykem přisaje na loď Planet Express. Leela uvidí Frye, jak se líbí s robo-Leelou a to ji naštve. Jakmile dojedou zpět na základnu, tak se Leely o Frye poperou.

Zjistí se, že Fry je taky robot. Profesor pak řekne, že Fry objal Leelu těsně před tím, než se loď Planet Express zřítila a zachránil tak Leele život. Ovšem za cenu Fryova života. Leela si postavila robo-Frye, jenže do něj dala moc měděné koudele a tak oba explodovali. Z Leely zbyla jen kostra a robo-Fry vyvázl jen z pár popáleninami.

Profesor potom hodil zbytky pravého Frye do kmenových buněk, ale to nepomohlo. Robo-Fry a robo-Leela skončí spolu a odejdou. Pravý Fry se nakonec taky znovuzrodí.

Kyklofág nakonec zemře tak, že sní Bendera, ten přestane pařit a exploduje i s kyklofágem. A Bender přežije, protože překročil maximální kapacitu vynálezu zkázy a je vyléčen. A tak je posádka Planet Expressu kompletní a oslaví to jak jinak, než pařbou!

Futurama: 6×1
Loading...