Futurama: 6×13: x

Tři speciální historky – VéVece, robchanuka a Kwanzaa. Všechny tyto historky vám přináší Gundersonovi ořechy bez skořápky.

První historka je o VéVecích: Fry chce o Vánocích něco, co zná z minulosti… borovici. Jenže ty vyhynuly už před 800 lety. Proto se posádka Planet Express vydá do globální úschovny semen. Jenže borovice se přemnoží a úroveň kyslíku je příliš vysoká a tak je Země zničena.

Druhá historka je o robchanuce: Bender si zase myslí, že všichni zapomněli na jediný robotí svátek. Přemluví ostatní, aby robchanuku oslavili i členové Planet Express, ale je tu jeden háček. Šest a půl týdne mají bojovat dvě robotky v bazénku plném ropy, jenže ropa zbyla už jen hluboko pod povrchem Země. Planet Express se tam vydá, ale zemřou všichni, kromě Bendera.

Třetí historka je o Kwanzae: Všichni slaví Kwanzau u Hermese doma, a svíčky nejsou ze včelího vosku. Proto se Planet Express pro včelí vosk vydá. Jenže včely už vosk nedělají, protože jsou plné parazitů. Proto se vydají k obřím vesmírným včelám, jenže ty jsou taky napadené. Jenže včely se na ně naštvou a udělají z nich svíčky.

Futurama: 6×13
Futurama: 6×13
Futurama: 6×13
Futurama: 6×13
Futurama: 6×13
Futurama: 6×13
Loading...