Loading...

Přehrávač 287 Zhlédnutí

  • CZ/DAB

Futurama: 6×2: 6x2

Adam a Leela

Zappa probouzí Kiff z jeho snu o záchraně a svedení Leely a informuje ho o schůzce s hlavou prezidenta Nixona. Ten jim ukáže záznamy smrtící koule V-GINY, která pohltila už několik planet a na řadě je Země. Ta koule cenzuruje sprosté planety. Profesor Farnsworth vymyslel neviditelnou stíhačku, která by měla zničit V-GINY. Na tuto misi se hlásí Leela, a Zapp vzápětí taky projeví zájem.

Leela a Zapp letí k V-GINY a hned jak Leela promluví sprostě, tak na ní vystříkne to, co vymazalo ostatní planety. Rychle se snaží uletět z V-GINY pryč a… Zapp se opět zasní a pak zjistí, že je s Leelou na jiné planetě. Vypadá jako ráj z Adama a Evy. Je jim strašné vedro a tak si sundají oblečení a zakryjí se jen fíkovými listy. Zapp je až podezřele klidný.

Zapp vysvětlí Leele, že neviditelná stíhačka je zničena a s ní i zásoby a taky Země! Pomocí dalekohledu Leela uvidí, jak Země mizí. Nezbývá ji, než založit nové pokolení lidí. A to se Zappovi jak jinak, než zamlouvá. Ale po malých částech se Leela dozví, že zásoby jsou a taky další zajímavé fakta…

Posádka Planet Express zjistí, že V-GINY vzniklo nárazem dvou vesmírných satelitů, jeden sloužil k cenzurování programů, ten druhý vojenský satelit. Musí roznést poselství, ať lidé nejsou sprostí, protože jinak je Země v háji. Jedou na jediné slušné místo a uspořádají protest.

Leela se dozví, že Země není zničena a že nejsou na jiné planetě, ale na Zemi! To, co viděla v dalekohledu byla jen Zappova simulace. V-GINY přiletí k nim a chce, aby se spolu Zapp a Leela vyspali, jinak zničí Zemi. Vyspí se spolu a Země je zachráněna.

Futurama: 6×2
Futurama: 6×2
Futurama: 6×2
Jun. 24, 2010
Loading...