Futurama: 6×3: x

Nový New York se rozhodne recyklovat e-odpad a Planet Express má za úkol odvézt tento odpad do Třetího světa. Tam vidí tak příšerné věci, že se rozhodnou, že budou kupovat novou elektroniku co nejméně. Ale v televizi zrovna běží reklama na nový eyePhone. Všichni se zbaví svých starých telefonů a postaví se do fronty na eyePhone, která je dlouhá přes celé město.

500 dolarů je fuč a všichni si užívají nového eyePhonu. Máma má radost, protože do sociální sítě Twitcher umístila Twitčerva, který vysává z lidí informace a pak jim podle toho posílá reklamy a nutí lidi, aby si ty výrobky koupili. Hlavním cílem se stane Bender s Fryem. Oba totiž soupeří o to, kdo dřív získá milion přátel, a to prostřednictvím videí, které točí. Bender samozřejmě vede a Fry je ochoten udělat cokoliv, aby ho porazil. Protože ten, kdo prohraje bude muset skočit do zvratků vesmírné kozy.

Fryovi se naskytne perfektní příležitost, uvidí na Leelině zadku podivný mluvíci beďar, který zpívá a Leela ho potom zapíchne. Fry to samozřejmě natočí a už se aspoň trochu vyrovnává Benderově počtu přátel. Leela zjistí, že to natočil, ale Fry ji slíbil, že to smaže, ale nesmazal. Leela to pak zjistí a je na Frye naštvaná. Video se stává velmi populárním.

Za pár dní se Leela prochází a zjistí, že lidi už zapomněli na její trapnou chvíli. Teď mají novou senzaci – Fry se obětoval a skočil do zvratků vesmírné kozy a to se stalo mnohem populárnějším videem. Leela už není tak naštvaná.

Celé město zasáhl Twitčerv a v prodeji je nový eyePhone. Máma má opět vyděláno.

Futurama: 6×3
Futurama: 6×3
Futurama: 6×3
Futurama: 6×3
Futurama: 6×3
Futurama: 6×3
Loading...