Loading...

Přehrávač 334 Zhlédnutí

  • CZ/DAB

Futurama: 6×4: 6x4

Návrh Nekonečno

Kiff s Amy vidí v televizi nějakou zlou zprávu a po Kiffově komentáři k této zprávě přijde Kiff Amy jako naprostý slaboch. Ale neví, jak se s tím vypořádat. A tak se oba pohádají.

Ve městě řádí nový dlaždicový grafity umělec – Bender. Toho zatknou potom, co podobné grafity naskládá na zadek robo-policajta. Zavolá Amy, aby za něj zaplatila kauci. Jdou do baru a Amy později skončí s Benderem v posteli. Musejí zakrýt všechny stopy, aby nikdo nic nezjistil o jejich vztahu. Venku je uvidí robo-rabín a odsoudí je.

Planet Express letí na planetu Tornadus chytit tornádo, aby ho mohl profesor zmenšit a měl kompletní sbírku na své vystoupení s nakládanými počasími. Jakmile je tornádo chyceno, tak si vleze Amy s Benderem do něj. Při zmenšování začnou z tornáda odlétávat kousky oblečení a tajemství Bendera a Amy je venku!

Profesorovi se to nelíbí a tak pošle Bendera za robo-rabínem, aby se napravil, a Amy pošle za svými rodiči. Jenže nakonec si k sobě zase cestu najdou. Bender požádá Amy o ruku, ona řekne ano. Aby se mohli vzít, tak musí projít návrh Nekonečno. Ten umožňuje to, že člověk může mít vztah s kýmkoli nebo čímkoli. Uspořádají kampaň a mají celkem úspěch.

Při rozhovorech se ukáže profesor Farnsworth jako oponent, nejdřív je proti, ale pak řekne pravdu o to, že i on jednou chodil s robotem, jenže ta robotka ho podvedla a proto byl proti tomu. Teď už mu to ale nevadí. Návrh Nekonečno je prosazen a Bender a Amy spolu můžou zůstat. Jenže nezůstanou, protože Bender ji opustí a Kiff se pochlapí a získá Amy zpět.

Futurama: 6×4
Futurama: 6×4
Futurama: 6×4
Jul. 08, 2010
Loading...