Loading...

Přehrávač 349 Zhlédnutí

  • CZ/DAB

Futurama: 6×6: 6x6

Číslo 5 nežije

Bender při rekonstrukci Sithské války zjistí, že nemá záložní jednotku. Takže když zemře, nemůže se přesunout do jiného těla. Zaměří se proto na Inspektora pět, který mu prováděl kontrolu. Musí se vydat do centrály byrokracie a zjistit, kdo to je. Jde s ním jediný byrokrat, kterého zná – Hermes. Bender se chce nahlásit, že nemá záložní jednotku, jenže Máma nechce, aby ji vadný robot kazil pověst a tak na něj pošle vraždoboty. Leela musí za Hermese zaskočit.

Po Inspektorovi pět nejsou žádné stopy ani záznamy. Tak se musí vydat do továrny v Mexiku, kde byl Bender sestrojen. Cestou je pronásledující vraždoboti. Zjistí, že továrna je zničena, ale v popelnici je seznam adres, kde najdou adresu Inspektora pět. Jdou do jeho domu, ale ten je prázdný. A vraždoboti jsou opět u nich. Podpálí dům a Hermes musí v počítači zadat, že Bender je mrtvý, aby odvolali akci. Prolomí počítač a heslo Inspektora pět a tak jsou Bender s Hermesem zachráněni.

Vrací se do Planet Express a je tam šílený nepořádek, protože Leele došli květináče, kde dávala poštu z centrály byrokracie. Hermes ale pohotově uklidí a přitom spálí záznamy Inspektora pět – to on je Inspektor pět. Nechtěl Bendera hodit mezi ostatní vadné roboty a tak zadal, že má záložní jednotku.

Futurama: 6×6
Futurama: 6×6
Futurama: 6×6
Jul. 22, 2010
Loading...