online filmy

Příjemnou podívanou.

Přehrávač 300 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Pán času: 1x10

Doktor tančí

Když se Doktor a ostatní dostanou z nemocnice plné podivných přízraků, Doktor vyčítá Jackovi, že kontejner dopravil na Zemi a tím tohle všechno způsobil. Harkness se ale obhajuje tím, že kontejner je jen prázdná a docela bezcenná bitevní sanitka.

Když se infekce šíří, Doktorovi se konečně podaří přijít na to, co za tím vším stojí. Sanitka totiž obsahuje mimozemské nanoboty, kteří jako s prvním člověkem po havárii přišli do kontaktu s Nanciným bratrem, jenž měl na obličeji plynovou masku a malé poranění na zápěstí. Jelikož nanoboti lidský druh neznají, berou chlapce za exemplární příklad a od té doby je každý, koho se chlapec dotkne, nanoboty „upravován“ k tomuto vzoru.

Doktor si navíc uvědomí, že Nancy není chlapcovou sestrou, nýbrž mladistvou matkou, po které se dítě tak dožaduje. Při fyzickém kontaktu chlapce s matkou nanoboti rozpoznají nadřazenou genetickou informaci a vše vrátí do normálu.

Doktor a Rose tak můžou pokračovat ve svých cestách, tentokrát se k nim ale přidává i Jack, který Doktorovi dokázal, že svých činů lituje, když byl za jejich napravení odhodlaný položit život.

Pán času: 1×10
Pán času: 1×10
May. 28, 2005