online filmy

Příjemnou podívanou.

Přehrávač 340 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Pán času: 1x12

Zlý vlk

Doktor je v domě Velkého bratra, Rose zase soutěží v Nejslabší, máte padáka, a o Jackovu image se starají špičkoví odborníci… Tedy až na to, že neúspěšní soutěžící v prvních dvou hrách jsou za trest rozprášeni na atomy a módní show nekončí jen u výměny oblečení, ale i vnitřních či vnějších orgánů.

Když Doktor z domu Velkého bratra uprchne, zjistí, že se nachází na Satelitu 5 v roce 200 100; tedy sto let po jeho souboji s mimozemskou entitou ovládající lidskou civilizaci. Místo aby se tedy nyní vše vrátilo zase do normálu a vzniklo tak slavné Čtvrté velké a štědré lidské impérium, lidé opět žijí ovládáni televizí, do jejíchž pořadů jsou nyní navíc nedobrovolně posíláni na smrt.

Jack a Doktor se nakonec zase sejdou a jdou zachránit Rose, ta je však uvaděčkou Nejslabší, máte padáka vaporizována. Doktor se snaží zjistit, kdo za tímhle vším stojí a kdo je dokázal teleportovat z chráněné TARDIS. Přijde na to, že mateřská společnost Satelitu 5 se jmenuje „Bad Wolf (Zlý vlk)“, což jsou slova, která Rose a Doktora pronásledují od začátku jejich putování.

Jack nakonec přijde na to, že lidé zabiti ve hrách jsou sice rozloženi na atomy, ale pak jsou znovu složeni na jiném místě, což znamená, že Rose není mrtvá. Doktor lokalizuje bod ve vesmíru, kam byla Rose přenesena, a odhalí masivní flotilu Daleků.

Pán času: 1×12
Pán času: 1×12
Jun. 11, 2005