online filmy

Příjemnou podívanou.

Přehrávač 340 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Pán času: 1x4

Vetřelci v Londýně

Po napínavých dobrodružstvích jak z budoucnosti tak minulosti se Rose konečně vrací do své vlastní časové roviny. Tedy alespoň částečně. Doktor totiž omylem přistál s TARDIS do Londýna až rok po jejich vzájemném seznámení.

Nastává tak menší aféra, především s Rosinou matkou Jackie, která po dvanácti měsících už ani nedoufala, že svou dceru ještě kdy uvidí. Moc času na žehlení rodinných pout však nezbude, nad Londýnem se totiž z ničeho nic objeví mimozemská loď a nabourá přímo do Big Benu. Doktor si tak uvědomuje, že se konečně stává svědkem oficiálně prvního kontaktu celého lidstva s mimozemským životem. A taky se to rozhodne náležitě prozkoumat.

K případu se nakonec dostane i mezinárodní organizace pro boj s mimozemšťany UNIT (Doktor s nimi spolupracoval již dříve) a všichni společně pak zjišťují, že havárie mimozemské lodi byla fingovaná a měla jen odpoutat pozornost.

Skutečnou hrozbou je mimozemská rodina Slitheen, shromažďující se v Downing Street, maskující se za významné členy britské vlády a odhodlána zničit Zemi.

Pán času: 1×4
Pán času: 1×4
Apr. 16, 2005