online filmy

Příjemnou podívanou.

Přehrávač 363 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Pán času: 1x5

Třetí světová válka

Rodina Slitheen z planety Raxacoricofalla­patorius zinscenovala fiktivní havárii mimozemské lodi doprostřed Londýna, zatímco sama nechala zlikvidovat britského premiéra a maskována za vysoce postavené členy vlády se hodlá zmocnit nukleárních střel OSN, s nimiž by zničila Zemi a její zbytky rozprodala jako radioaktivní skládku palivových surovin…

Pořád je tu ale ještě Doktor, který v Downing Street prchá před Slitheeny společně s Rose a poslankyní Harriet Jones, jejíž jméno je Doktorovi z nějakého důvodu velice povědomé.

S pomocí Rosina přítele Mickeyho se Doktorovi sice nakonec podaří odvrátit rakety, které by postupně vedly ke zničení Země, jak ale nebezpečí graduje, dostává se do křížku s Jackie, které, zvlášť po dnešních zkušenostech, prostě nedokáže stoprocentně zaručit, že s ním její dcera bude vždy v bezpečí.

Slitheenové jsou nakonec poraženi a Rose se, i přes výhrady Jackie a Mickeyho, vydává s Doktorem za dalším dobrodružstvím. A tehdy si Doktor také konečně uvědomí, odkud je mu jméno Harriet Jones tak povědomé. Za necelý rok se z ní stane nový premiér Velké Británie a strůjce její zlaté éry.

Pán času: 1×5
Pán času: 1×5
Apr. 23, 2005