online filmy

Příjemnou podívanou.

Přehrávač 328 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Pán času: 1x7

Dlouhá hra

TARDIS vítá nového cestovatele – Adama Mitchella, bývalého zaměstnance Hanryho Van Stattena, kterému Doktor na žádost Rose svolil připojit se k jejich cestování. Všichni tři se nyní nacházejí v roce 200 000, v samotném lůně prosperujícího Čtvrtého velkého a štědrého lidského impéria… Nebo to si Doktor alespoň myslel.

TARDIS přistává na vesmírné stanici Satelit 5 obíhající kolem Země. Světa, který je válcován masovou multimedializací a konzumismem, jehož centrem je samotný Satelit 5. A zatímco se Adam vzdělává ve futuristické technologii, na které by zpátky ve své době mohl lehce zbohatnout (a zároveň jen tak mimochodem rozervat celé časoprostorové kontinuum), Doktor a Rose pátrají po příčině toho, že historie neplyne tak jak má.

Satelit 5, a jeho prostřednictvím i celou planetu Zemi, totiž ovládá prastará mimozemská entita Mocný Jagrafess ze svatého Hadrojassic Maxarodenfoe (prostě Max), který ze Čtvrtého lidského impéria udělal tupé stádo poslušných ovcí. A to se Doktorovi vůbec nelíbí…

Pán času: 1×7
May. 07, 2005