online filmy

Příjemnou podívanou.

Přehrávač 287 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Pán času: 1x8

Den otců

Po pokusu o zneužití technologie z budoucnosti pro vlastní zisk byl Adam poslán domů a Doktor a Rose jsou tak opět sami. A právě Rose vybírá cíl jejich nové výpravy: Londýn, 7. listopadu 1987. Den, kdy umírá její otec Peter Tyler.

Rose se tak stává svědkem nehody, během které je její otec sražen nepozorným řidičem a vzápětí umírá. Rose však nakonec nedokáže tuto skutečnost přejít a otce před smrtí na poslední chvíli zachrání. Tím vznikne časový paradox a trhlinami v časoprostoru začnou do naší reality pronikat podivné okřídlené stvůry za účelem „sterilizovat“ narušení v čase – což víceméně znamená odstranit vše, co má nějakou spojitost s nově vzniklým paradoxem.

Doktor, Rose, ale i Jackie, Peter, malá Rose a dokonce i Mickey a další se před nestvůrami schovávají v kostele, Doktor ale ví, že nemají dost času. Stvůry se k přeživším nakonec dostanou a zabijí Doktora.

Vše se zdá být ztraceno, Peter si však všimne, že auto, které ho mělo zabít, stále v časové smyčce kličkuje po ulici. Nakonec se tak rozhodne sám se pod auto vrhnout a vše se tím pádem vrací do normálu – tedy částečně. Nyní, když Peter umíral, držela ho za ruku jakási mladá blondýnka, kterou nikdo neznal…

Pán času: 1×8
May. 14, 2005