online filmy

Příjemnou podívanou.

Přehrávač 284 Zhlédnutí

  • CZ/DAB
Loading...

Pán času: 1x9

Prázdné dítě

Během náletu se Rose s Doktorem rozdělí; zatímco ona potkává jistého Jacka Harknesse, „časového agenta“ z 51. století, který s kovovou schránkou, kterou oba cestovatelé pronásledovali, obchoduje, Doktor se připojuje ke skupince sirotků, kteří prchají před podivným tvorem v plynové masce, jenž se na první pohled zdá být obyčejným malým chlapcem hledajícím svou maminku.

Tento tvor byl původně malým bratrem devatenáctileté Nancy, která se o sirotky stará. Nancy sdělí Doktorovi, že její bratr se takto změnil před dvěma týdny, když poblíž jedné londýnské nemocnice spadl zvláštní kovový kontejner (časový posun byl zapříčiněn cestováním časovým vortexem).

Doktor se tak vydává do oné nemocnice, kde se setkává s desítkami pacientů se stejnými „příznaky“, jakými trpí Nancyin bratr: plynová maska přitavená k obličeji, u všech identické zranění na zápěstí a groteskní dožadování se maminky.

Do nemocnice nakonec přicházejí i Rose s Jackem a Doktor zjišťuje, že infekce se přenáší pouhým dotekem, pročež z nemocnice musí co nejdříve uniknout.

Pán času: 1×9
Pán času: 1×9
May. 21, 2005