Můj přítel Monk

Můj přítel Monk

Jul. 12, 2002
Tvé hodnocení 0
10 8 Hodnocení
Loading...

Díly a epizody

1Season 1 Jul. 12, 2002
10
2Season 2 Jun. 20, 2003
3Season 3 Jun. 18, 2004
10
4Season 4 Jul. 08, 2005
5Season 5 Jul. 07, 2006
10
6Season 6 Jul. 13, 2007
7Season 7 Jul. 18, 2008
9
  • There are still no episodes this season
8Season 8 Aug. 07, 2009
  • There are still no episodes this season

Vytvořil (a)

Andy Breckman
Vytvořil (a)

Obsazení

Tony Shalhoub isAdrian Monk
Adrian Monk
Ted Levine isLeland Stottlemeyer
Leland Stottlemeyer
Tim Bagley isHarold Krenshaw
Harold Krenshaw
Traylor Howard isNatalie Teeger
Natalie Teeger
Emmy Clarke isJulie Teeger
Julie Teeger
Melora Hardin isTrudy Monk
Trudy Monk
Jarrad Paul isKevin Dorfman
Kevin Dorfman
Jason Gray-Stanford isLt. Randall Disher
Lt. Randall Disher

Obsah

Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. V dedukovaní, pátrání a pozorování je přímo geniální … detektiv Adrian Monk.

Na televizní obrazovky opět přichází legendární detektiv Monk. Adrian je postavička vskutku originální. Po smrti své milované manželky Trudy, která zemřela za dosud nevyjasněných okolností, Adrian upadl do úzkostné psychické poruchy. Má fobie z lidí, davů, výšek, mikrobů a mléka. Je obsedantně a roztržitý. Odešel od policie, léčil se u psychiatra a živí se jako soukromý konzultant, což znamená, že pomáhá při vyšetřování složitých případů. Přes všechnu psychické nerovnováze mu to neskutečně myslí. V dedukovaní, pátrání a pozorování je přímo geniální. Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. Přesto se ani nepohne bez své osobní ošetřovatelky, temperamentní Sharona Flemingové, která ho doprovází na každém kroku. Je jeho ochránkyní, mluvčí a jedinou přítelkyní. Často to mezi nimi jiskří, protože Adrian je opravdu nesnesitelný, ale po každém rozchodu se znovu vrátí k sobě. V této části Monk pomáhá při objasňování dvou zdánlivě nesouvisejících vražd. V hlavní úkolů esa zaskveje Tony Shalhoub, oceněný zlatým glóbem. Do role Adriana Monka byl obsazen skvělý herec Tony Shalhoub, který za svůj přesvědčivý výkon obdržel v roce 2003 Zlatý glóbus.

Detektiv Adrian Monk (Tony Shalhoub) navštíví se Sharon Flemingovo (Bitty Schramová) a svými kolegy New York. V momentě, kdy se chtějí ubytovat v hotelu, se v jeho vestibulu spustí nepochopitelná přestřelka, při níž zahyne několik lidí. Na místo činu přijede okamžitě tým detektivů a snaží se zjistit, co se vlastně stalo. Do vyšetřování se samozřejmě zapojí i Adrian Monk a svým netradičním přístupem k práci způsobí nemalý rozruch mezi svými newyorskými kolegy. Na základě získaných důkazů se snaží v terénu zjistit o případě něco víc, ale na stanici metra dostane panický záchvat a ztratí se vyděšené Sharone z dohledu. Ta je nakonec nucena nahlásit jeho zmizení na policii … (oficiální text distributora)

Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Původní název Monk
Hodnocení TMDb 7.7 226 hlasů
První vysílání Jul. 12, 2002
Poslední vysílání Dec. 04, 2009
Sérií 8
Epizody 125
Average Duration 45 minutes

Podobné tituly

The OA
Hra o trůny
Disenchantment
Teorie velkého třesku
Simpsonovi
Vikingové
Sherlock
Pokémon
The Flash
Mr. Robot
Agenti S.H.I.E.L.D.
Červený trpaslík